Atmaca Mimarlık Tasarım İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

İnşaat sektörü pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Atmaca Mimarlık Tasarım İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., 2010 Kasım ayında, İstanbul’da faaliyete geçti.

İnşaat sektöründe karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle cam ve küpeşte hizmetleri yaparak başladı.

Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daima gelişip, sektör ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Atmaca Mimarlık Tasarım olarak, farklı proje ile sektörün en önemli alanlarında hizmet sağlıyoruz.

Atmaca Mimarlık Tasarım İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.