1
1

Cam Balkon

Katlanır Cam Sistemleri

Tam Balkon

Giyotin Balkon Sistemleri

Sürme Cam

Balkon Sistemleri

Giyotin

Cam Sistemleri

Slide Master

Isıcamlı Sürme Cam Balkon

Küpeşte

Korkuluk Sistemleri

ISICAM’LI CAMBALKON TİARA TWINMAX

Isıcam’lı cambalkon Tiara Twinmax, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart cambalkonlardan ayrılarak, balkonu evin kullanışlı bir odası haline getiriyor.

Albert Genau, cam balkon sistemlerinde ulaşılabilmiş en üst düzey cambalkon yalıtımını tüketicilere sunuyor. Cambalkonda yalıtımının artırılması için sektörde ilk defa, mıknatıslı conta, özel uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun birlikte kullanıldı.

Daha büyük %100 paslanmaz tekerlerle taşınan daha geniş cam paneller, çok rahat ve konforlu bir şekilde çalışmaktadır. Gizli su tahliye sistemi, ABL özel kilitleme sistemi, kollu ispanyolet kilit, jaluzi perde ve daha fazlası

PfB Sertifikası
Almanya PFB Teknik Enstitüsü’nde, – hava geçirgenliği – su geçirgenliği – rüzgar yüküne dayanım – darbe dayanımı konularında Avrupa normlarına göre test edilmiş olup, dört konuda da normlarda yüksek sınıflar elde etmiştir. Türkiye’de sertifikaya sahip tek sistem olma özelliğini kazanmıştır.

İnovasyon Ödülü
Albert Genau olarak, “Isı Bariyerli Balkon/Cephe Camlama Sistemi” konulu inceleme patentimiz ve sektöre yaptığımız katkıdan dolayı Ankara Sanayi Odası tarafından İnovasyon ödülüne layık görüldük. Bu ödül bizi daha da cesaretlendirdi, daha da motive etti.

Marka Ödülü
Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde düzenlenen Anadolu Markaları yarışması, Türkiye’nin yükselişine öncülük eden markaları seçiyor. Anadolu Markaları yarışmasında, Albert Genau kendi kategorisinde ödüllendirilmiştir. Bu ödülü tüm bayilerimize ve çalışanlarımızla kazandık.

Avrupa Patenti
Sektörünün inovasyon öncüsü Albert Genau, yenilikçi cam balkon ürünleriyle Dünya pazarında da yerini alıyor. Ulusal patentli cambalkon sistemleri, Almanya, Fransa ve İtalya’nında içinde bulunduğu 38 Avrupa ülkesinde geçerli Avrupa Patent Ofisi (European Patent Office) tarafından onaylandı.

Tambalkon®

Cambalkon değil. Dünya’da ilk. Albert Genau icadı.
Üstelik artık hem inovasyon ödüllü hem de dünyaca ünlü tasarım ödülü sahibi!

Albert Genau’nun patentli tasarımıdır. Tambalkon® , cam balkondan farklı olarak tam otomatik, uzaktan kumandalı %100 silinebilir cam sistemidir.

Cam paneller, uzaktan kumanda ile açılır ya da kapanır. Sistem açıldığında balkonda yer kaplamaz. Aynı zamanda balkon korkuluğudur.

El / Parmak Sıkışma
Önleyici Hareketli Trabzan

Patentli hareketli kapak profili, sistemin açılması sırasında olası el-parmak sıkışmalarını önler.

Tambalkon® , Avrupa’nın en prestijli ödülü olan Red Dot Ürün Tasarım
(Red Dot Product Design Award 2021) Ödülü’ne layık görüldü!

Tambalkon® , özgün tasarımı ile yılın en inovatif ürünü seçilerek yapı sektörünün Oscar’ı Altın Çekül ile taçlandırıldı.

Tambalkon® , hava ve su geçirgenliği ile rüzgar ve darbe dayanımı konularında Avrupa Birliği test sertifikalarına sahiptir.

Tambalkon® , uzaktan kumandalı %100 silinebilir cam sistemi olarak; yurt içinde ve dünyada Albert Genau’nun patentli tasarımıdır

patentli tasarımı ile

TEMİZLİK ARTIK
DAHA GÜVENLİ

Temizlik için dışarı sarkmaya, merdivene çıkmaya, camın arasına girmeye gerek yok. Panelleri temizlik moduna getirin.

Rahat, kolay ve güvenli şekilde temizleyin.